Standardem dla stron internetowych jest teraz  łatwość edycji, przejrzystość i oczywiście responsywność. Strona www powinna dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i tablecie czy smartfonie. Naszym klientom proponujemy rozwiązanie oparte o platformę WordPress. Większość nowoczesnych stron internetowych, korzysta właśnie z takiego rozwiązania np.: Zachęcamy Państwa do kontaktu za pomocą Formularza kontaktowego w celu umówienia się na realizację strony internetowej.

Bionanopark

 Naszym dotychczasowo największym klientem była łódzka firma „Bionanopark” sp. z o. o. Bionanopark jest parkiem naukowo-technologicznym z atrakcyjną ofertą badawczą, inwestycyjną oraz inkubacyjną skierowaną do firm i instytucji działających w obszarze zaawansowanych technologii. Z wielką radością zamieszczamy odnośnik do strony naszego klienta na naszej stronie.

www.bionanopark.pl

SMK3D

Naszą stronę   również stworzyliśmy w WordPress’ie. Jeśli się Państwu podoba, lub coś byście zmienili to bardzo prosimy o przekazanie uwag i sugestii za pomocą formularza kontaktowego. Na wszelkie zgłoszenia staramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.

Pozdrawiamy,

Zespół SMK3D

www.smk3d.pl

KONTAKT

Formularz kontaktowy

Na wszelkie zapytania odpowiadamy w mniej niż 12 godzin.


Close Menu