STRONY WWW

Standardem dla stron internetowych jest teraz  łatwość edycji, przejrzystość i oczywiście responsywność. Strona www powinna dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i tablecie czy smartfonie. Naszym klientom proponujemy rozwiązanie oparte o platformę WordPress. Większość nowoczesnych stron internetowych, korzysta właśnie z takiego rozwiązania np.:

Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu umówienia się na realizację strony internetowej.

Bionanopark

 Naszym dotychczasowo największym klientem była łódzka firma „Bionanopark” sp. z o. o. Bionanopark jest parkiem naukowo-technologicznym z atrakcyjną ofertą badawczą, inwestycyjną oraz inkubacyjną skierowaną do firm i instytucji działających w obszarze zaawansowanych technologii. Z wielką radością zamieszczamy odnośnik do strony naszego klienta na naszej stronie.

www.bionanopark.pl

Strona zrzeszająca ludzi, którzy lubią klubową muzykę.

Dzięki zastosowaniu czatu na stronie głównej i wybranych podstronach czyli “pokojach” tematycznych, użytkownicy mają możliwość wymiany doświadczeń i przeżyć z imprez oraz umawiać się na kolejne wydarzenia organizowane przez portal Zalogowani24.com.

Na stronie został postawiony sklep internetowy na wtyczce WooCommerce, dzięki której sklep został idealnie spersonalizowany pod potrzeby klienta oraz charakter produktów jakie się w nim znajdują.

Strona znajduje się pod opieka Smk3d więc to na pewno nie koniec nowości na tej stronie.

www.zalogowani24.com

Katana Sushi Łódź

Kolejna strona WWW, którą chcielibyśmy się pochwalić należy do Łódzkiej restauracji z orientalnymi przysmakami, które można zamówić do domu.

www.katanasushilodz.pl

3D Ekspert

Zaprzyjaźniona firma specjalizująca się w projektowaniu i druku 3D. Dzięki nam stronka została odświeżona i stała się bardziej czytelna. 

www.3dekspert.pl

SMK3D

Naszą stronę   również stworzyliśmy w WordPress’ie. Jeśli się Państwu podoba, lub coś byście zmienili to bardzo prosimy o przekazanie uwag i sugestii za pomocą formularza kontaktowego.

Pozdrawiamy,
Zespół SMK3D

www.smk3d.pl

KONTAKT